GİRİŞ YAP

Üye Ol   |    Şifremi Unuttum

Filomuz

Mercedes Benz Travego

Mercedes-Benz Türk, tıpkı O 403 gibi uzun yıllar otobüs sektörünün başını çekecek bir lider daha yarattı.
Türk ve Alman mühendislerin ortak projesi olan Yeni Travego, dört yıllık çalışmayla tasarlanan ve en üst segmente hitap eden yeni nesil, uzun mesafe seyahat otobüsü.


Genel Bakış
Yeni Travego'nun tüm detayları mükemmel bir bütünün parçalarını oluşturmak üzere tek tek titizlikle tasarlandı. Uyumlu çizgileri, güçlü ve estetik görünüşü, etkileyici karakteri ile dikkatleri üzerine çeken Yeni Travego, daha ilk bakışta farklı bir yolculuk atmosferi vaat ediyor.
İki farklı uzunluk alternatifi ile sunulan Travego'nun 2 akslı modeli 15 SHD 12 m, 3 akslı model 17 SHD ise 13,85m uzunluğunda. Her iki model de, 2,55 m genişliği ve 3,96 m yüksekliği ile peronu dolduruyor.
Üç boyutlu ön tampon ızgarası, far ve sis farı tasarımı, Mercedes-Benz markasının gelenekselleşmiş çizgilerini ortaya koyuyor. Ön kapı üzerinden başlayıp, kabartma şeklinde tavanla birleşerek arka kısma kadar uzanan tasarım çizgisi, Yeni Travego'nun etkileyici karakterinin en güçlü detayı.
Tavanla birleşen eğimli arka cam, estetik arka ızgara, otomobil çizgileri taşıyan arka stop lamba dizaynı ve stopların pençe şeklindeki uzantıları ön görünümü aratmayacak bir etki oluşturuyor. Geleneksel Mercedes-Benz çizgileri her yönden ilk bakışta fark ediliyor.
Yeni Travego kendi sınıfında en geniş bagaj hacmine sahip.

Konfor
Yeni Travego'da çalışmak çok daha konforlu ve ergonomik. Yeni Travego'da, sürücüyü saran yarım daire şeklindeki kumanda paneli, tüm kontrollere kolay ve güvenli şekilde ulaşılmasını sağlıyor.
Sürücü ve hostes koltuklarının üst kısımlarında bulunan eşya gözleri, sürücünün sol tarafyndaki çok amaçlı dolap, basamaktaki ilave dolap ve hostes bölümünün hemen solunda bulunan büyük boy ikram malzeme dolabı sürücü ve hostese gerekli malzemeler için geniş bir hacim sunuyor.
Travego'da standart olarak sunulan sürücü bölümü kliması, sürücüye özel iklimlendirme imkanı sağlıyor ve sürüş konsantrasyonunu arttırıyor.
Yeni Travego'nun joy-stick vites ve servo takviyeli aktarma sistemi ile vites geçişleri lüks otomobillerde olduğu gibi yumuşak ve rahat.
Yeni Grammer 90-5 tip sürücü koltuğu da genişletilmiş ayar seçenekleri ve ergonomik yapısıyla sürücüye yüksek seviyede konfor sunuyor.
Daha fazla bilgi için Mercedes Benz Travego'nun resmi sitesini buraya tıklayarak ziyaret edebilirsiniz...

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesini inceleyebilirsiniz. X